Kategorie

Flagi reklamowe

Aby współczesna reklama była skuteczna, bardzo ważna jest jej forma. Na pewno do tych bardziej oryginalnych rodzajów reklamy graficznej można zaliczyć flagi reklamowe, które stosuje się przede wszystkim na plażach i kurortach – w miejscach, w których ich forma dobrze się prezentuje i swobodnie trzepocze na wietrze.

Flagi reklamowe, które chcielibyśmy zaoferować, dostępne są w różnych wariantach pod względem rozmiarów i kształtów. Oczywiście grafika, jaką mają one przedstawiać, jest ściśle uzależniona od projektu klienta.

Aby flagi reklamowe były skuteczne, są one tak ustawiane i formowane, by ich treść znajdowała się na wysokości wzroku. Ważne też, by nadruk był wysokiej jakości, wyrazisty i przyciągający wzrok. Warto zastąpić nimi przereklamowane już i sztampowe banery reklamowe czy plakaty. Już sama forma flagi przyciąga zainteresowanie ludzi.

Zapewniamy, że nasze flagi reklamowe (oraz zastosowany druk) są najwyższej jakości i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Są łatwe w montażu, a ich zastosowanie okazuje się dużo szersze – można ustawić je w różnego rodzaju lokalach, przed sklepami, na deptaku, przy ulicach, dosłownie wszędzie.

Flagi reklamowe