Flagi reklamowe

Winder - Bowflag - Beach Flagi

Flagi reklamowe Planet Studio montuje się tak, aby znalazły się na wysokości wzroku potencjalnych odbiorców. Zazwyczaj umieszcza się je w miejscach dużego przepływu ludzi, najlepszymi miejscami niewątpliwie są plaże w popularnych kurortach. Wzrok przechodniów przyciąga już sama, imponująca wielkość flagi.

Dobrze wyglądające z wyrazistym nadrukiem i kształtem poruszającego się na wietrze żagla sprawiają, że flaga perfekcyjnie wkomponowuje się w nadmorski krajobraz, nie zakłócając estetycznych doznań plażowiczów. Flagi reklamowe są zdecydowanie bardziej nowoczesnym i efektownym rozwiązaniem od sztampowych bannerów i plakatów. Klient ma do wyboru różnorodność rozmiarów, kolorów i sposobów mocowań.

Bardzo prosty montaż – trwa on zaledwie 2-3 minut, transport nie sprawia większych trudności, ponieważ flagi składają się do 120cm. Montaż na maszcie umożliwia szybką zmianę grafiki. Dzięki zróżnicowanym podstawom, flagi reklamowe spełniają swoją rolę w dowolnych miejscach


Zamawiając flagi w Planet Studio, zyskuje się pewność, że będą one odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Silny wiatr, promieniowanie UV, wysokie temperatury i duża wilgotność powietrza.

Flagi reklamowe