Folie okienne

Planet Studio zajmuje się profesjonalną aplikacją najwyższej jakości folii okiennych. Oprócz redukcji słońca działają one termoizolacyjnie oraz antywłamaniowo. Nasze folie wyróżniają się działaniem w obszarze całego spektrum częstotliwości. Występują w róźnych odcieniach oraz współczynnikach przenikalności.

Proponujemy następujące folie:

  • FOLIE OCHRONNE
  • W jaki sposób skutecznie zabezpieczyć powierzchnie szklane takie jak okna, lustra i tym podobne?Oferujemy doskonałe rozwiązanie-aplikacja folii ochronnej, zwanej również folią bezpieczną, która zatrzymuje odłamki szkła w całości w przypadku rozbicia powierzchni szklanej, jednocześnie zapobiegając rozpryśnięciu się jej na drobne odłamki.Folie ochronne są odporne na zarysowania, dostępne zarówno jako folie wewnętrzne jak i zewnętrzne jak również zatrzymują rozbite szkło w ramie okiennej.Folie ochronne dodatkowo ograniczają nagrzewanie się pomieszczenia,przepuszczają mniej promieni słonecznych jak również zabezpieczają przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu przed wypłowieniem.

  • FOLIE PRZECIWSŁONECZNE ZEWNĘTRZNE
  • Największą zaletą folii przeciwsłonecznych jest to, iż odbijają promienie słoneczne przed ich dotarciem do powierzchni szyby zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczenia jednocześnie pozwalają na znaczne obniżenie kosztów związanych z klimatyzacją budynku.Cechują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne a także redukują promieniowanie UV. Aplikacja folii przeciwsłonecznych jest zdecydowanie zdrowsza, gdyż nie powoduje alergii, wysuszenia skóry i częstych przeziębień, które mogą wystąpić w przypadku długotrwałego przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach. Oprócz wspomnianych wcześniej właściwości folie te pozwalają na zmianę wizerunku budynku, w którym są montowane. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej (kolor srebrny, szary, brązowy, miedziany, niebieski) efektywnie harmonizują z elewacją.

  • FOLIE LUSTRZANE / LUSTRO WENECKIE
  • Podstawowe zalety folii lustrzanych to ochrona prywatności, a ponadto skutecznie obniża temperaturę w okresie letnim wewnątrz pomieszczenia. Zapewnia doskonałą ochronę przed niepożądanymi spojrzeniami, podczas gdy osoba znajdująca się wewnątrz pomieszczenia swobodnie może obserwować otoczenie, osoba stojąca przed oknem widzi wyłącznie swoje odbicie lustrzane. Aplikacja folii lustrzanej ma również korzystny wpływ w okresie zimowym-zapobiega utracie ciepła na zewnątrz.Folia jest odporna na zarysowania, trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Folia lustrzana posiada dwie funkcje aplikacji : jako folia wewnętrzna oraz folia zewnętrzna.Budynek w oknach/drzwiach którego zainstalowano folie lustrzane, nabiera nowoczesnego designerskiego charakteru.

Folie aplikujemy na terenie całego kraju. Obsługujemy zarówno firmy jak i klientów prywatnych.