Strona główna Oferta Food Trucki

Food Trucki

Oklejanie Food Trucków

Wyróżnij się! Bądź wyjątkowy! Najładniejszy!

Oklejony samochód jest jednym z najlepszych i jednocześnie najtańszych nośników reklamy. Dzięki oklejaniu samochodów, tramwajów, autobusów i innych środków transportu w szybki sposób możemy dotrzeć do potencjalnego klienta.

Zaaplikujemy na samochodzie każdy rodzaj reklamy. Od znaków wycinanych z folii ploterowej poprzez nadruki pełnokolorowe na foliach monomerycznych, polimerycznych, wylewanych i foliach One Way Vision (siatka), aż po techniki mieszane drukowano-malowane. Pragniemy, aby każda zamieszczana przez nas reklama była treściwa, wyrazista i „przyciągała oko”. Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań i technik.

Do wyklejenia samochodu, tramwaju czy nawet samolotu stosujemy trzy różne techniki oklejania:

    • folie wylewane wycinane na maszynie summa cut (folia jest wycinana po czy przenoszona na transfer i układana na samochodzie)
    • folie wylewane wycinane na maszynie summa cut z dodatkowymi elementami graficznymi które są drukowane na maszynie ROLAND i przenoszone na karoserię (tutaj w grę wchodzi pełno kolorowy wydruk full color który następnie jest dodatkowo laminowany.
    • folie wylewane które są całościowo drukowane w dużych brytach i określonych formatach po czy są laminowane oraz nanoszone na karoserie.

Posiadamy także specjalne, ogrzewane pomieszczenie, co pozwala oklejać auta również zimą.

kontakt 519 519 620

Zaufali nam

Z naszych usług korzystają duże korporacje jak również i mniejsze firmy z całego kraju.

Honda wyszła super!!! Takiego idealnie pasującego do auta design'u dawno nie widziałem!

Piotr od Hondy

Profesjonalna usługa i bardzo miła obsługa! Polecam!

Usługi

Fotografia produktowa

Używany w branży reklamowej termin określający przedstawienie produktu za pomocą statycznego obrazu. Prowadzimy usługi fotografii produktowej, reklamowej jak i sesji zdjęciowych.