Kategorie

Oklejanie pojazdów

Po co malować samochód skoro można okleić? - Poznań

Jest nam bardzo miło zaoferować Państwu produkt najwyższej jakości – jedno lub wielo-kolorową grafikę na samochód. Oklejamy pojazdy zarówno pod kątem tuningu wizualnego, jak i reklamy dla odbiorców komercyjnych. Obecna technologia druku pozwala na osiągnięcie fotorealistycznych obrazów, chronionych przez przeźroczysty laminat UV.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze doświadczenie i pasję oklejania – oto dlaczego możemy zaoferować najlepszą jakość usług.


Portfolio

Portfolio

Dlaczego mobilna reklama to gwarancja sukcesu? Dlatego, że jest w stanie dotrzeć do dużej ilości osób z rożnych środowisk. Do tego właśnie celu służy oklejanie samochodu – usługa, którą chcielibyśmy Państwu w tym miejscu zaoferować.

Oklejanie aut pozwala na to, by umieścić na danym pojeździe dowolną formę graficzną, która z oczywistych względów zwykle pełni funkcję reklamy. A w razie potrzeby można łatwo doprowadzić auto do poprzedniego stanu. Oklejanie samochodu odbywa się przy pomocy specjalnej folii, na której umieszczany jest wysokiej jakości kolorowy lub czarno-biały (wedle życzenia klienta) nadruk wraz z grafiką.

Gwarantujemy, że nasze oklejanie aut jest trwałe oraz odporne na działanie zmiennych czynników atmosferycznych. Oferujemy oklejanie samochodu wykonywane przy pomocy m.in. folii monomerycznych, polimerycznych i wylewanych. Ale możemy zastosować także wysokiej jakości techniki drukowano-malowane, dzięki którym oklejanie aut jest jeszcze bardziej trwałe i efektowne. Oferowane przez nas oklejanie aut jest wykonywane za pomocą urządzeń najwyższej technologii, co w połączeniu z fachową i doświadczoną załogą jest gwarancją najlepszej jakości.

Wykonujemy nie tylko oklejanie samochodu osobowego, ale też autobusów, busów, tramwaju, a nawet samolotów i wszelkich innych środków transportu. Nie mamy żadnych ograniczeń, zwłaszcza technologicznych.

Gwarantujemy, że każda wykonana przez nas reklama drukowana przyciągnie wzrok swoją formą. Chętnie pomożemy też przy wyborze odpowiedniego projektu grafiki.